Weiss, Brian L. - Mnoho životů, mnoho Mistr

23.11.2014 22:30
Brian L. Weiss

 

Brian L. Weiss

(USA, 1944)


 
 
 

Životopis

Brian L. Weiss, M. D., byl v době svých studií na Kolumbijské univerzitě vynikající student. Na lékařské fakultě Yaleovy univerzity získal diplom a právo nazývat se doktorem medicíny, a později se tamtéž stal vedoucím katedry psychiatrie. Jako internista působil v nemocnici Bellevue při Newyorské univerzitě a jako primář psychiatrického oddělení v nemocnici Mount Sinai v Miami. 
Jeho kniha Mnoho životů, mnoho Mistrů, publikace o začátcích a ohromujících objevech na poli neinkarnační regrese, se stala světovým bestsellerem a mnohé přesvědčila o tom, že dosud nevysvětlitelné jevy nutně nemusejí být v rozporu s exaktní vědou. Příběh mladé ženy Catherine, která prochází minulými životy a postupně se zbavuje současných potíží, se dá stěží nazvat jinak než fascinujícím čtením.
Další Weissova práce, Jedna duše, mnoho těl, mu však může směle konkurovat. Geniálního psychiatra totiž napadlo, že pokud je možné „posílat“ lidi do časů dávno minulých, mělo by to jít i do budoucnosti…
Dr. Weiss dnes pořádá semináře, školení a kurzy po celém světě. Je šťastně ženatý, má dvě děti a žije v Miami na Floridě.

 

Kniha: Mnoho životů, mnoho Mistrů 
Autor: Weiss, Brian L.

Fascinující výpověď o minulých životech a o tom, kdo nás vlastně vede a ochraňuje. Autor téhle knížky měl zavedenou psychiatrickou praxi, spokojené manželství a klidný život. To všechno ovšem jen do ... 
 

Nakladatelství: Metafora
Rok vydání: 2009
Počet stran: 160
Rozměr: 205 x 127 mm
Úprava: 153 stran
Vydání: Vyd. 3.
Název originálu: Many lives, many Masters
Spolupracovali: přeložila Drahomíra Škvařilová
Vazba: Paperback
ISBN: 978-80-7359-232-5
EAN: 9788073592325
Předmětná hesla
Weiss, Brian L. (Brian Leslie), 1944-
Psychiatři -- Spojené státy americké
Hypnoterapie
Reinkarnace
Reinkarnační terapie
Regresní psychoterapie
Popis

Fascinující výpověď o minulých životech a o tom, kdo nás vlastně vede a ochraňuje. Autor téhle knížky měl zavedenou psychiatrickou praxi, spokojené manželství a klidný život. To všechno ovšem jen do chvíle, než do jeho ordinace vstoupila Catherine, mladá žena trpící úzkostí a děsem z celého světa. Když nepomohla standardní terapie, rozhodl se její lékař přistoupit k hypnóze. Jaké však bylo jeho překvapení, když pacientka místo zážitků z raného dětství začala popisovat situace, lidi a události, které se odehrály dávno před jejím narozením. Catherine v hypnotickém stavu doslova cestovala časem, od prehistorických jeskyní přes paláce starověkého Egypta až do soudobých válečných časů. Jenže to ještě nebylo všechno. Catherine se dostala do jakéhosi bezčasí mezi životy, odkud přinášela vzkazy od vyspělých duchovních bytostí, Mistrů, kteří bdí nejen nad námi, ale nejspíš i nad celým světem Dr. Weiss nabyl jistoty, že to, co se před jeho očima odehrává, je prostě pravda, a jako první se pokusil skloubit fenomén až dosud odkazovaný do říše fantazie s věcnou a chladnokrevnou vědou.

Související tituly:
Mnoho životů, mnoho mistrůMnoho životů, mnoho mistrů
Weiss Brian L.
Cena: 161 Kč
Jedna duše, mnoho tělJedna duše, mnoho těl
Weiss Brian L.
Cena: 169 Kč
Mnoho štěstíMnoho štěstí

Cena: 74 Kč