Technika léčení - Ho´ oponopono

23.09.2013 11:10
Technika léčení - Ho´ oponopono      
 

Další zajímavou a velmi jednoduchou transformační a léčebnou metodou, o které jsme se dozvěděli, je technika s názvem Ho´oponopono.

 


Jedná se o havajskou léčitelskou metodu, o které se mluví v souvislosti s lidmi jako Ihaleakala Hew Len, Ph.D., Dr. Joe Vitale či Mabel Katz. Stručně řečeno, základem této metody je myšlenka, že přijmout absolutní zodpovědnost za svůj život - tedy za vše, co se v mém životě objeví - znamená uznat, že vše kolem mne je mým vlastním výtvorem. Problémy nejsou nikdy venku, ale uvnitř mě samého. 

Samotná metoda Ho´oponopono v sobě zahrnuje několik přístupů a variant, ale základ, pokud jsme jej pochytili dobře, lze vyjádřit v návaznosti na výše uvedenou myšlenku několika jednoduchými body:

1/ Léčení z pohledu a v duchu Ho' oponopono znamená milovat sám sebe.

2/ Chceme-li vyléčit cokoli, co vnímáme ve vnější realitě, musíme to léčit uvnitř sebe.

3/ A to uděláme tak, že uvnitř sebe či v sobě říkáme všemu (čemukoli, co vnímáme jako problém) toto:
  • Miluji Tě.
  • Omlouvám se, je mi to líto.
  • Prosím, odpusť mi.
  • Děkuji Ti.
A dovolíme Božství, ať udělá cokoli – dovolíme to bez jakýchkoli našich očekávání.

Tuto techniku již mnoho z nás na seminářích použilo a vyzkoušelo na různých úrovních duchovní práce a očisty. Jelikož nás tato metoda zaujala a příjemně potěšila, rozhodli jsme se o ní informovat – byť takto stručně - i zde na našich stránkách. Doporučujeme tuto techniku vyzkoušet. Věříme, že budete stejně jako my příjemně překvapeni, s jakou lehkostí a jednoduchostí lze pracovat i na hlubokých vnitřních tématech. 

Hodně zdaru, radosti a kreativity při používání Ho´oponopono!

 

Zdroj : www.transformace.info/index.php?option=com_content&view=article&id=196:technika-leeni-hoa-oponopono-&catid=70:dali-zajimavosti&Itemid=102

Poznámka: Další informace můžete čerpat například ze stránek:

https://www.hooponoponotheamericas.org/
https://www.zerolimits.info