Sovětský svaz utratil jednu miliardu dolarů na program ovládání mysli

30.06.2014 18:17

Odhaleno: Sovětský svaz utratil jednu miliardu dolarů na program ovládání mysli

 

ovladanimysli

Závod o vyslání člověka na Měsíc globálním velmocím během Studené války nestačil. V tu dobu Sovětský svaz a Spojené státy závodily zbraněmi bizarního, nekonvenčního druhu – které byly odhaleny v nové zprávě.

Sověti vysypali minimálně 1 miliardu dolarů na výzkum zbraní ovládající mysl, aby konkurovali podobným programům v USA.

Ačkoliv spousta dokumentů pořád zůstává tajná, můžeme potvrdit, že Sověti používali metody pro manipulaci mozků subjektů.

Dokument Serge Kernbacha z Výzkumného centra pro pokročilou robotiku a enviromentální vědy ve Stuttgartu popisuje extenzivní sovětské experimenty nazvané “psychotronikou.” Dokument je založen na ruských technických magazínech a nedávno odtajněných dokumentech o praktikách v letech 1917-2003.

Dokument popisuje, jak Sověti vytvořili “cerpan,” zařízení pro vytvoření a ukládání vysokofrekvenčního elektromagnetického záření a jeho využití pro ovlivnění dalších subjektů.


 

ovladanimysli

“Pokud je generátor vytvořen řádně, dokáže akumulovat bioenergii ze všech živých bytostí – zvířat, rostlin, lidí – a pak ji vypustit ven.” stojí v dokumentu.

Psychotronický program, známý v USA známý jako “parapsychologie,” zahrnuje nekonvenční výzkum ovládání mysli a vzdáleného ovlivňování – a byl financován vládou.

S jen omezenou vědomostí každého programu ovládání mysli se Sověti a Američané účastnili podobných operací, často se zaměřovali na oblast studie druhé země.

700006-ffb2c832-6ea4-11e3-a184-cfa98bc96cc6

Původní schéma vysílání a přijímání systému obvodů lidského nervového systému. FOTO: B. B. Kazhinskiy Zdroj: Supplied

Psychotronický projekt se podobá kontroverznímu americkému programu MK-Ultra. Program CIA běžel 20 let a během vyšetřování v 70tých letech byl dobře zdokumentován a nedávno dramatizován ve filmu Muži, co zírají na kozy.

Vědci zapojení v programu MK-Ultra zkoumali možnost manipulace mozků změnou mozkových funkcí pomocí elektromagnetických vln. Tento program vedl k vývoji psychotronických zbraní, které měly být využívány k těmto funkcím.

Nelegální výzkum vystavil lidmi experimentům s drogami, jako např.LSD, hypnóze a radiologickým a biologickým látkám. Některé studie byly prováděny dokonce bez vědomí subjektu.

700471-01c800a6-6ea5-11e3-a184-cfa98bc96cc6

Vozidlo Amerických Námořních sborů má Aktivní systém odepírání. Je to nesmrtící zbraň, která využívá řízenou energii a vysílá paprsky až do dálky 1 tisíce metrů. Po vypuštění na člověka způsobí pocit rozpálení kůže a lidi donutí zastavit jejich aktivity a utéct.

Kernbachův dokument o sovětském psychotronickém programu nezmiňuje jednu věc – výsledky. Nepopisuje také, zda v této oblasti stále podobné programy neprobíhají, jsou ale podezření.

Putin v článku prezidentské kampaně zmínil futuristické zbraně:

“Vesmírné systémy a nástroje IT, zvláště v kyberprostoru, bude hrát velkou, možná i rozhodující roli v ozbrojených konfliktech. V daleké budoucnosti budou vytvořeny zbraňové systémy, které využívají různé fyzikální zákony (paprskové, geofyzické, vlnové, genetické, psychofyzické a další). S jadernými zbraněmi to všechno v podstatě poskytuje nástroje pro dosažení politických a strategických cílů.” napsal.

Nově odtajněná informace popsaná ve zprávě se dotýká jen sovětského psychotronického programu a bizarních experimentů. Dozvíme se někdy s takovým tajným množstvím informací celou pravdu?

 

zdroj : news.com.au   vyšlo na : wertyzreport.com