Proč se tolik propaguje sladidlo stévie?

26.05.2015 14:19

Proč se tolik propaguje sladidlo stévie?

 

Proč se tolik propaguje sladidlo stévie? ...
Sepsal Orgonet
26. 5. 2015
 
... a proč jsou tolik zdůrazňovány její výborné účinky (zdravá alternativa cukru, žádné kalorie, dobré účinky na trávení, pleť, zuby, odnaučování kouření - cigareta po stévii prý vyvolá nevolnost), zatímco jsou zamlčovány její vedlejší nepříznivé účinky (neprojeví se vždy a u každého: snížení tlaku, závratě, strnulost, nevolnost, plynatost, mírné svalové bolesti, otoky, neplodnost, rakovina)? (I když, jako u všeho, v případě umírněného požívání samozřejmě nikomu nic nehrozí ...) 
 
 
Spousta hubnoucích žen, biovyznavačů a zastánců přírodní léčby si stévii kvůli této reklamě pořídí. (I když se domnívám, že většina lidí ji kupuje spíše někomu jako "zdravý dárek", protože neznám nikoho, komu by chutnala a chtěl s ní sladit místo čehokoliv, protože chuť má hnusnější než umělá sladidla a cukr vůbec nepřipomíná...) Reklama na zdraví je mocná. Dokonce i Kofola se chtěla podbízet zdravíchtivým zákazníkům tím, že své pití sladí zdravou stévii ... ovšem současně s aspartamem (;-)))
 
Zájmu lidí o zdravou a organickou stravu samozřejmě využívají i elity/NWO ke svým zájmům, a v tomto případě jde o zájem depopulace. Stévie je totiž mimo jiné i prostředek snižující plodnost, a jak ukazují následující řádky, ti, kteří se "vědecky" zabývají kontrolou porodnosti, ho berou zcela vážně... Před pár dny vyšel na activistpost tento článek o stévii:

Sladidlo stévie bylo oslavováno jako prostředek proti plodnosti ke snížení populacehttps://www.activistpost.com/2015/05/stevia-hailed-as-anti-fertility-agent.html
Saturday, May 23, 2015
Překlad a doplnění: Orgonet. 

"Jestliže jste si mysleli, že tolik propagovaná stévie, označovaná jako přirozená alternativa k cukru a umělým sladidlům jako je aspartam apod. má příliš dobré vlastnosti, než aby to bylo možné, tak jste měli pravdu. Podívejte se do téhle učebnice Populace, zdroje, životní prostředí, napsané v r. 1970. Napsali ji Paul a Anna Ehrlichovi. Je to předchůdce knihy Ecoscience, kterou vydali Ehrlichovi o 7 let později s Johnem P. Holdrenem, Obamovým rádcem pro vědu, zastáncem depopulace... Když někdo použije jméno známé osobnosti jako je Holdren, pak je to proto, aby dodal váhu svým myšlenkám ...
Kniha obhajuje všechny možné hrůzy k depopulaci toho, co nazývají přelidněný svět, od přidávání sterilizačních prostředků do vody a jídla až po injekci viru způsobujícího neplodnost, a když chcete mít děti, musíte požádat o vakcínu protilátek… úplná noční můra.

Bylo dost šokující najít v ní pasáž, kde autoři se vší vážností probírají využití rostliny stevia rebaudiana – toho „sladkého lístku“, který je dnes tolik oslavován jako skvělá, zdravá alternativa cukru s mnoha dalšími příznivými účinky – jako prostředku proti plodnosti. Jak se ukazuje, stévie byla k tomuto účelu tradičně užívána domorodými Indiány v Paraguayi. Ženy, které nechtěly mít děti, pily denně pohár odvaru ze stévie. Vědecké studie ukázaly, že krysy, kterým byla podávána stévie, měly obrovský pokles plodnosti … o 57 – 79% oproti kontrolním skupinám, kterým nebyla podávána. Tyto metody by mohly být dnes dosti efektivní a nápomocné naléhavé potřebě kontroly porodnosti, zejména v rozvojových zemích."


(Video anglicky obsahuje tytéž informace jako výše uvedený článek.)
 
Takže, věřím, že když působení stévie na snížení fertility berou vážně lidé, kterým skutečně jde o depopulaci světa, pak to má určitě opodstatnění.

Pokud chcete právě zplodit potomka (muži i ženy), radím pro jistotu pravidelné požívání zdravé stévie vynechat (:-)))


Jim Stone k tomu říká:
"Myslím, že vzhledem k tomu, že kontrola populace je jedním ze základních kamenů dominance elity, elita zcela jistě potřebovala získat prostředek, který přirozeně kontroluje porodnost, označila ho za sladidlo, a pak přesvědčila milióny žen, které chtějí být hubené, aby jej požívaly místo cukru, čímž je zajištěno, že zůstanou bezdětné, a takto jako v úle bude zajištěno, že tyto bezdětné bezpohlavní včely dělnice budou sloužit královně … ale to je jen takový názor.“