Poselství ze semináře u Evy Puklové v Mýtě – druhá čakra

12.01.2015 00:28

5.1.2015 – seminář Mýto – Druhá čakra – Mirka Hušková přijala následující poselství

 

Poselství 7 čakry – pátek odpoledne – tématika jantra a čištění první a druhé úrovně druhé čakry 9.1.2015

Stejně jako mozajka z dlaždiček vyzní až z odstupu, jako krajka na zácloně vynikne až z povzdálí, tak i obraz vašeho současného já působí v barvách až v celku. Vnímejte celek, který určují detaily, stejně tak jednotlivé barvy ovlivňují celek. Každý vytvořený obraz našeho já, každá jantra je nádherná, protože je obrazem vnitřní pravdy.

 

Poselství 10 čakry – pátek večer – čištění třetí úrovně druhé čakry  9.1.2015

Zaměřte zoom čočky objektivu na detail, ať vidíte zřetelně. Mějte odvahu a chuť zaměřit se na věci, které jste se rozhodli spatřit. Přijměte je a važte si svých pochopení. Jsou to molekuly Vašich prožitků, jsou to buňky v mikroskopu, jsou to nové objevy ve vašich světech, je to ponor do vašich věcí, které vám patří, je to vaše součást a jsou to vaše buňky, které zkoumáte. Pokračujte, s pokorou, intenzitou a vášní, protože se dostáváte k tajemstvím, která přináší objevy, jež vám pomohou se posunout dále na vaší cestě. Blahopřeji a žehnám vašemu konání.

 

Poselství 12 čakry – sobota dopoledne – čištění čtvrté, páté a 6 úrovně druhé čakry 10.1.2015

Jako síla blesku, bouřka a elektrikou nabité nebe, tak silná, mocná, pulzující je pra-síla, která touží po plození. Jako hlasité ticho, jako klidná řeka se silnými skrytými proudy, jako kry, plující v Severním moři co většinu ledu skrývají pod vodou, tak nenápadná a přitom zjevná je síla sexuality ve všem živém na Zemi. Přijměte ji s láskou, jako dar, jako požehnání, jako jeden z hlavních důvodů pohybu a dění.  Její čistá forma má sílu, má svůj vnitřní půvab a moc. Patří k tomuto světu stejně jako vy lidé. Očistěte ji a těšte se z ní. Je jednou z mnoha  bran lásky a má právo na svou čistou formu a přijetí v pokoře a lásce jako dech a nebe s hvězdami.

 

Poselství 11 čakry – sobota odpoledne -  Jin a Jang v sexualitě 10.1.2015

Je to podobné jako s vázou vytaženou z hlubin moře. Je krásná, jedinečná ale zanesena staletými nánosy. Jako amfora, co by mohla vyprávět svůj příběh. Teď je ten správný čas ji vyzvednout a očistit, zbavit prachu a marastu, přes který není zřejmá čirost a lesk vázy. Jin a Jang znečištění sil v sexualitě je jako hromady pohřbených váz v mořích světa. Každý kousek je cenný, každý má nedozírnou cenu ve své hodnotě. Vyzvedávejte své skvosty a těšte se z nich. Vždyť můžete najít i nezkažené víno a potěšit se lahodnou chutí. Radujte se z každé vytažené vázy, z každé očištěné nádoby. Jsou jedinečné, božské a obnažují vaši minulost. Dopřejte si radost prosvětlení nánosů a užijte si skvělou vinotéku.

 

Poselství 9.čakry – sobota večer – Karmické způsoby života – Peníze 10.1.2015

Hojnost, bohatství, zabezpečení, svoboda, nezávislost, možnost realizace svých záměrů a přání, blahobyt a dostatek, to jsou pozitivní energie peněz, kterou nyní posilujete. Mějte peníze rádi, aby i ony měly rády vás. Dejte jim svobodu a nebojte se je mít, ale i pustit do světa. Peníze, jejich kladná síla vás učí plynout s proudem a těšit se z jejich štědrosti. Vy určujete jaký vztah máte k penězům a jaký vztah máte ke světu financí a finanční hojnosti. Čím čistší náhled a zároveň schopnost odstupu máte , tím spíše se radujte z těchto prostředků, jež jsou cestou, ne cílem. Hojnost je přirozená a správná. Žehnejte penězům a přijměte požehnání bytosti Peněz a Hojnosti.

 

Poselství 12.čakry – neděle ráno – Karmické způsoby života – Energetická prostituce 10.1.2015

Jste jako květ růže za chladného letního rána. Každý plátek zavřeného květu má svůj účel,  celek je dokonalý. Jako byste trhali plátek po plátku a házeli je na zem, když dáváte čisté já výměnou za něco co vám více bere než dává. Plátek po plátku. Jak padají na zem vidíte a víte, že to co činíte není dobré, ale pokračujete v tom, protože růže ještě stále voní. Nevíte ale kolik plátků zbývá. Vaše květina je jedinečná a její vůni nic nenahradí. Milujte ji a nechte ji růst, přivoňte k ní , zalévejte ji a opatrujte. Je to vaše růže, váš život, jste to vy.  Vezměte ty zbývající plátky na růži jemně do dlaní, dýchněte na ně tolik lásky, kolik jen dovedete, ať voní, ať voní, ať voní…..