Podívejte se co způsobují fotony z vesmíru a bovisy, které působí na živé a neživé hmoty.....

27.08.2015 00:38

Podívejte se co způsobují fotony z vesmíru a bovisy, které působí na živé a neživé hmoty.....

Zdroj : https://prvopodstata.blog.cz/1508/podivejte-se-co-zpusobuji-fotony-z-vesmiru-a-bovisy-ktere-pusobi-na-zive-a-nezive-hmoty 

....jo jo, ke konci časů lidstva bylo mnoho prorokováno. HOPI indiáni tehdá řekli zajímavá proroctví. Jedním z nich:
"Ke konci časů lidstva se lidé vystěhují ze svých neobyvatelných domů a budou bydlet na poli a chodit budou bosi".....
Rovněž tak bylo prorokováno různými proroky, že změna nastane, až si budou katastrofy podávat ruce a bude jedna za druhou.
 
Fotony, které rozkládají umělé hmoty a ty se proměňují pomalu na základní surovinu, ze které byly vyrobeny, jsou právě toho strůjce. Musejí se rozlišovat fotony ze slunce, které zarezonují na lidské kůži či lístečku jakékoliv rostliny či stromu, promění se na energii, která pak zaniká, proměněním se na hmotu či jinou energii = je jeden druh fotonů.
Potom se přes planetu Zemi ženou z vesmíru fotony, které procházejí celou planetou Zemí a jdou po prostupu hmotou (rezonují ve hmotě) opět dále do vesmíru. Je to absolutně jiný druh fotonů. Proměňuje uměle vytvořené hmoty člověka (třeba z ropy) na hmoty původní. Z toho pramenilo proroství HOPI indiánů z Austrálie.
 
Dále velkou úlohu zde hrají bovisy, které zde přicházejí z vesmíru a mění mnoho podstatného na planetě Zemi. Bovisy jsou energií, která je zde vlastní živým a neživým hmotám a bytostem. Z vesmíru se ale v současné době a to asi rok a půl mnohonásobně zvyšuje každým dnem příliv těchto energií.
Opět i energie Bovis přicházející z vesmíru je dvojče vlastních energií jak jsem výše popisoval. Procházejí jako fotony zkrze hmotu a ta se pomalu mění. Mají změnit u člověka také DNA. Bovisy jsou měřeny v Rusku v jednom nejmenovaném městě, kde na měření energie Bovis mají jeden jediný přístroj nacházející se na planetě ZEMI.
Jak se neuvěřitelně energie zvyšuje, a to každým dnem, se můžete podívat na těchto stránkách. Jsou to až nepochopitelná kvanta energií, která mají vliv v mnohém na člověka.
Lidé to pociťují většinou únavou, je jim špatně, zvrací, mnozí nejsou schopni nic dělat a jdou si odpoledne lehnout. Ztrácejí koncentraci a nestihnou za den udělat to, co si naplánovali. Rovněž na tastatuře klavesnice na počítačích přehazují a vynechávají písmenka. Dříve tyhle problémy, dle jejich slov, nezažili. Rovněž vynechávání krátkodobé paměti, někdy i dlouhodobé paměti je jejich vlivem na člověka způsobeno. U zvířat se projevuje vyší agrese. Vosy jsou agresivnější než byly před tím, psi, kočky a jiná zvířata. A mnoho jiného.....
 
Uvědomte si prosím, že jak fotony, tak bovisy jsou energií duální.
Příklad: tak jak neutronové záření levotočivé, zabije veškeré živé bytosti a zvířata, tak záření neutrónů pravotočivých všechny bytosti uzdraví. Vzniká třeba při studené fúzi!!!!!
 
Podívejte se na poslední dny, jak lidé jezdí neopatrně, kolik je mrtvých na cestách a kolik bylo havárií skoro každý den vlak verzus auto.....
 
Zde máte možnost se podívat na několik videofilmů, které hovoří za vše.....
 
 
V Texasu, nedaleko Houstonu, vznikl masivní požár v chemickém skladu. Těžké mraky kouře jsou viditelné z dálky. Místní obyvatelé uvedli, že slyšeli několik výbuchů. Vyrovnat s ohněm se snaží více než 50 zaměstnanců požární služby. Informace o obětech dosud nejsou známy. Zdroj
 
 
 
Dne 12.8. došlo k výbuchu a požáru v Rusku na řece Moskvě:
 
Dne 13.8. došlo ke gigantickému výbuchu v Číně, ve městě Tianjin, což je 3. největší město Číny a 4. největší přístav na světě (pohled z dronu):
 
 
 
Dne 13.8. došlo k výbuchu v Česku, v závodě Unipetrol v Litvínově:
 
 
A dnes (včera) tedy k výbuchu a požáru i v USA, ve státě Texas
 
 
 
A nyní následuje část převzatá z aeronetu:
 
Společným jmenovatelem výbuchů a požárů jsou chemikálie. A zřejmě i horké počasí. Ale čtyři země, ve kterých se neštěstí přihodilo, jsou jednak zvláštní:
Rusko a Putin vadí tak nějak všeobecně, údajně pro rozpínavou agresivní politiku a nějaké varování Rusku v Moskvě a na řece Moskvě se mohlo hodit.
Čína vadí, protože se přátelí s Ruskem, v posledních dnech ale vadí, protože už tři dny po sobě devalvuje juan, což prospívá jejímu exportu, ale má to nedobrý vliv obzvláště na americký dolar a proto je obviňována ze zahájení měnové války. Kromě toho se nemůže dohodnout s USA ohledně technologií, souvisejících s ochranou osobních dat (zde). Ve městě Tianjin se nachází největší počítačové centrum na světě. A dnes jeden z komentářů k výbuchu v Číně uvedl, že poškození tohoto přístavního města bude mít veliký dopad na čínský export a tím na čínskou ekonomiku - tedy přesně na to, čím Čína chtěla svůj vliv devalvací juanu zvýšit.
Česko je zvláštní tím, že český prezident se přátelí s Ruskem i s Čínou dokonce tak, že přes protesty domácí politické scény i celé EU jede na oslavy výročí konce války do obou zemí. Výbuch a požár v českém městě s ruským názvem, ten tedy může být symbolický.
A nakonec USA a stát Texas. Texas je nejvýznamnějším státem mezi těmi, na jejichž území právě probíhá cvičení americké armády Jade Helm, které se právě Texasanům nejvíce nelíbí (zdezde).
Jak obšírně uvedl i jeden ze čtenářů v diskusním příspěvku zde, už i bez toho Texasu to bylo mnoho náhod, obzvláště když se ve stejné době objevil v USA silně publikovaný "portrét" Putina na nebi
https://aeronet.cz/news/wp-content/uploads/55cc5c823aefe_putinptitsi.jpg?265c60
u kterého nechápu, že jej vůbec někdo zaregistroval - viz video (stále více si myslím, že mimozemšťané i ten "portrét" jsou hologramy).
Beru, že jsou horka a mám problém přijmout, že obzvláště za výbuchem v Unipetrolu by mohla stát nějaká vnější síla. Ale když dalším městem výbuchu a požáru se stal Texas, pak osa: Rusko, Čína, Česko (také se mu říká hlavní pobočka USA v Evropě, která vznikla jako klín mezi Rakouskem a Uherskem) a USA je už vážně nějaká podivná....