Mars: Whistleblower odhaluje více o své tajné vojenské službě

14.08.2017 22:26

Mars: Whistleblower odhaluje více o své tajné vojenské službě

Randy Cramer (vystupující pod přezdívkou “Captain Kaye”), který tvrdí, že strávil 17 let na Marsu a tři roky sloužil v tajné vesmírné flotile, nedávno vydal svůj první informační zpravodaj. Odpovídá zde na otázky široké veřejnosti, které mu byly zaslány e-mailem nebo přes Facebook. Pro všechny, koho Randyho svědectví zaujalo, je tento zpravodaj plný fascinujících podrobností v oblastech, které byly v jeho dřívějších rozhovorech a článcích probírány jen obecně. V tomto článku bych rád shrnul nejdůležitější informace z tohoto zpravodaje a jejich význam.

Úplně nejdůležitější informací ve zpravodaji dle mého názoru je, že Randy stále plní rozkazy svých vojenských nadřízených – brigádního generála a plukovníka sloužících v tajné větvi Námořního sboru USA zvané „zvláštní sekce“ (USMC s.s.). To jsme se dozvěděli už v mém posledním rozhovoru s Randym přes Skype. Ve svém zpravodaji Randy doplňuje: “Plukovník Jamieson mě spojil s mužem, který se mi představil jako brigádní generál Smythe. Generál Smythe mi poměrně dlouze povídal o “bezduchých čůrácích” (jeho slova) ve “výboru”, kterému se musí zodpovídat a o vážných neshodách příslušníků USMC s.s. s tímto výborem. Aniž bych se musel jakkoliv vyptávat, chápal jsem jeho postoj. Když mi osobně dával pokyn, abych vyšel se svým svědectvím na veřejnost (cituji: “Dávám Ti rozkaz, abys veřejně řekl všechno, co víš…”), zeptal jsem se: „Všechno?“ a on řekl: “VŠECHNO!” a bylo rozhodnuto. Když jsem se takto dozvěděl, že mí nadřízení stojí za mnou a že neexistují žádná omezení toho, co mám zveřejnit, věděl jsem, že je to celé skutečné – a že i on říká pravdu. Nikdo – ani nepřítel – by nechtěl, abych vyšel s pravdou na světlo, ani by mi nic takového nepřikázal. Dokonce řekl, že mohu zveřejnit jeho jméno (což jsem právě udělal), aby se lidé, kterých se to týká dozvěděli, že jednám dle jeho rozkazů – a jen jeho rozkazů… a kdyby se jim to nelíbilo, aby se obrátili na něj, nebo na CMC.”

Během rozhovorů Randy hovořil i o tom, že techniky ovládání mysli, kterým byl vystaven on a další mariňáci, nebyly traumatizující, jak je běžné u jiných utajených programů. Ve zpravodaji Randy podrobněji rozebírá dva různé typy ovládání mysli používané tajnými vojenskými službami:

“Techniky, kterými naprogramovali mě, mi byly popsány jako “po srsti”, zatímco většina programů jde “proti srsti”. Programování “proti srsti” slouží k vytváření supervojáků, kteří jsou schopni zabít kohokoli, kdykoli a kdekoli – a protože člověk není zvíře, většina z nás takových prostě není, přirozeně se brání – a hlavní funkcí ovládání mysli pak je zlomit toto nutkání k obraně. Nejsou tak vytvářeni ti nejlepší možní supervojáci, ale ti nejposlušnější. Programování “po srsti” se nesnaží vytvořit člověka, který zabíjí na příkaz, ale spíše člověka s hluboce zakořeněným instinktem chránit svůj národ a své území, pokud je ohroženo. Takový voják, pokud mu dokážete hrozbu věrohodně vysvětlit, využije všechnu svou sílu a všechny své schopnosti, aby zničil kohokoliv, kdo ohrožuje ty, které je geneticky předurčen chránit.”

Randy komentuje i rozdělení tajných vesmírných programů na rozškatulkované, dílčí projekty a moc, kterou si uzurpovali vedoucí těchto projektů. To je docela v souladu s tím, co jiní whistlebloweři odhalili o tajných programech, které se stále častěji chovají jako bandité:

“Dříve byla tajných programů zabývajících se otázkami ET, exobiologie a technologie jen hrstka a jejich úsilí bylo celkem soudržné. Teď je tajných programů mnohem víc a většinou se ani nesnaží o spolupráci. Místo spolupráce nastolili konflikt ve feudálním stylu, kdy každý vedoucí “hluboce utajeného” programu, který má jen špetku moci, odmítá sdílet informace, pokouší se získávat a krást informace všech ostatních – a zároveň se snaží udržet své dceřinné projekty v utajení, aby nemohly být ukradeny. Vznikají a jsou porušovány spojenecké dohody. Všechny špičkové technologie jsou využívány ke špehování a okrádání jeden druhého v naději, že ten, kdo vyhraje “závody v otázkách hlubokého utajení” bude moci přepsat všechna pravidla a předělat svět k obrazu svému, protože prostě nebude NIKDO, kdo by ho zastavil, když všichni ostatní budou zničeni.”

Ve zpravodaji Randy také popisuje, že prvním překvapením na Marsu bylo nadechnout se atmosféry, která je dýchatelná. Ostatní whistlebloweři, kteří byli na Marsu to potvrzují a existuje mnoho fotografií pořízených Mars Rovery,  na kterých jsou vidět zvířata volně se pohybující v krajině Marsu. Randyho svědectví je dalším důkazem toho, že NASA lže, když tvrdí, že tamní atmosféra se skládá z 96 % CO2 s stopovými množstvími (0,15 %) kyslíku. Randyho popis zdejší vesmírné přestupní stanice zní, jako by tu byl podobný vzduch, jaký najdeme na mnoha menších letištích:

“Přistáli jsme na Aries Primus, velitelství MCC (“Mars Colony Corporation” neboli ““Korporátní kolonie na Marsu”) a MDF (“Mars Defense Force” neboli “Obrana Marsu”). K mému překvapení jsme sešli po lávce dolů přímo do marťanského vzduchu. Vzduch byl řídký a chladný, ale cítil jsem sluneční paprsky na své kůži. I když je slunce daleko, dokáže docela pálit, pokud jste na přímém slunečním světle. Po řadě jsme šli k personálu se skenery v rukou, kteří naskenovali naše přidělovací rozkazy a pak nás nasměrovali na kyvadlovou dopravu, která nás odvezla na naše pracovní stanice. Nastoupil jsem na malou kyvadlovou loď, která vypadala jako pořádně omlácená plechovka od limonády. Byla dlouhá a úzká a měla dvě řady sedadel podél bočních stěn. Vešlo by se tam asi 32 osob a dvoučlenná posádka. Jízda byla hlučná a nepohodlná. Když jsme zastavili, byli jsme v hlavním hangáru Forward Station Zebra: mém domově na dalších 17 let.”

Ohledně údajného přistání Neila Armstronga a Buzze Aldrina na měsíci Randy říká, že měsíční program NASA byl jen zastíracím manévrem a že mnohé překvapilo, když to Armstrong před svou smrtí nepřiznal. Jedním z možných důvodů je, že Armstrongovi bylo vyhrožováno vraždami jeho rodiny, pokud by pravdu před svou smrtí odhalil veřejnosti.

“… víme, že v padesátých letech byl tajný vesmírný program na Měsíci a v šedesátých letech na Marsu – ale jen málo lidí to vědělo. Pro ostatní neexistovalo nic jiného, než vesmírný program NASA. Několik astronautů z programu Merkur uvedlo, že si mysleli, že byli prostě „lančmít v plechovce“ a že skutečný vesmírný program musí být v hlubokém utajení. Mnozí z nás si mysleli, že Neil Armstrong to před svou smrtí dozná, ale vzal si to s sebou do hrobu.”

Randy také tvrdí, že prezident Eisenhower vytvořil “zvláštní sekci” Námořního sboru USA (USMC s.s.) v roce 1953 jako protiváhu skupiny MJ-12. To dává smysl vzhledem k dlouhodobému podezření Námořního sboru a Eisenhowera o rostoucí moci MJ-12, které vyvrcholilo v roce 1958 jeho hrozbou napadnout oblast 51/S4:

“Prezident Eisenhower (Ike) vytvořil USMC s.s. protože nedůvěřoval „těm chlapcům z MJ-12“ a chtěl vojenskou jednotku (disciplinovanou a zapřísáhlou, ne špionážní). Chtěl, aby byla složená z mariňáků, protože pro něj bylo důležité, aby šlo o lidi s co nejvyšší morální a etickou integritou. Proto (než vytvořili vlastní akademii) nabrali nejlepší důstojníky z námořního sboru a mariňáky, kteří umí spolupracovat a jsou týmoví hráči – jednoduše buď všichni spolupracujeme, nebo všichni jdeme ke dnu. Kvůli tomu je velení námořnictva i mariňáků úplně jiné, než u armády nebo letectva, odkud má své kořeny to největší zlo. Vezměte hamižné dobyvatele (zasraný legionáře), smíchejte je s T2 eugeniky a máte globální noční můru, jakou si Nacisté nedokázali představit ani ve svých nejdivočejších snech.”

Randyův informační zpravodaj obsahuje i mnoho dalších fascinujících informací a stojí za to si ho přečíst.

Zatím nemáme přímé potvrzení Randyho svědectví, nicméně jiní whistlebloweři jako například Andy Basiago, J.D. potvrzují některé detaily, které odhalil o základnách na Marsu:

Po pečlivé analýze jsem dospěl k závěru, že svědectví kapitána Randyho Cramera je pravdivé. Jsem přesvědčen, že Randy nelže.”

Potřebujeme ale přímé potvrzení Randyho svědectví – a v tom mohou pomoci jeho nadřízení, pokud opravdu touží po odtajnění. Nicméně Randyho odhalení o Marsu a tajné vesmírné flotile je třeba brát v úvahu již teď, kdy neúprosně směřujeme ke světu, kde bude nakonec pravda o mimozemském životě odhalena, ale jiné aspekty utajení budou dále pokračovat v rámci banditských tajných programů.