KVANTOVÉ VLNY VYPLAVUJÍ NEČISTOTU

07.01.2016 18:11

KVANTOVÉ VLNY VYPLAVUJÍ NEČISTOTU

 

548150_514292528605310_226576389_n.jpg

 
 
MOHUTNÉ VLNY FOTONOVÉHO SVĚTLA PŘED SEBOU ŽENOU HODNĚ VYPLAVENÉ NEČISTOTY. BEROU S SEBOU VŠE, CO UŽ NEPOTŘEBUJETE.  MĚJTE Z TOHO RADOST A NECHTE SE PROPLÁCHNOUT A UMÝT SVĚTLEM, PROSYCENÝM LÁSKOU.
 
KDYŽ  VÁM VLNA SPUSTÍ ČIŠTĚNÍ, NEJLÉPE UDĚLÁTE, KDYŽ SE TOMU ODEVZDÁTE, JAKO MOŘSKÉ ROSTLINY. PEVNĚ SE KOŘENY ZAPUSŤTE DO ZEMSKÉHO JÁDRA. VELMI PEVNĚ SE UKOTVĚTE A PAK VÁMI MŮŽE PROUD POHYBOVAT VELMI LADNÝMI A JEMNÝMI POHYBY. KDYŽ JSTE U DNA PĚKNĚ ZAKOŘENĚNÍ, JE TO I PŘÍJEMNÉ, NECHAT SI VYPLAVIT VŠE NEPOTŘEBNÉ, VEŠKEROU ZÁTĚŽ. KDO SE ALE BRÁNÍ A CHCE PŘED TÍM PRCHNOUT, UTRHNE HO TO ODE DNA, PROTOŽE SE DÍKY STRACHU PEVNĚ SVÝMI KOŘENY NEDRŽÍ A PAK JE VYDÁN NAPOSPAS MOHUTNÉ SÍLE, KTERÁ HO MŮŽE I ROZDRTIT. NENÍ TO VŮBEC PŘÍJEMNÉ, KDYŽ SE KŘEHKÁ ROSTLINA UTRHNE V PROBÍHAJÍCÍ BOUŘI A VLNY JI SMÝKAJÍ SEM TAM, JAK ZRNKO PÍSKU!
 
MNOZÍ MOHOU V NÁSLEDUJÍCÍCH TÝDNECH A MĚSÍCÍCH ZAŽÍT VELMI ODLIŠNÉ ZKUŠENOSTI S TĚMITO SVĚTELNÝMI, VELMI SILNÝMI VLNAMI.
POKUD SE PEVNĚ UKOTVÍTE DO SRDCE ZEMĚ, BUDETE VNÍMAT JEJÍ KLID, POHODU A PODPORU PŘI SVĚTELNÝCH ČISTÍCÍCH PROCESECH.
 
JSOU TO PAK NĚKDY JEDNORÁZOVÉ, KRÁTKÉ, TŘEBA I MINUTOVÉ ZÁŽITKY BOLESTI, NEBO ROZBOUŘENÝCH EMOCÍ A POD.
DOPORUČENÍ SVĚTELNÝCH PRŮVODCŮ NA VŠECH ÚROVNÍCH PO MNOHA ZKUŠENOSTECH I VE HMOTNÝCH TĚLECH JE, PŘIJMOUT, NECHAT PROCES VĚDOMĚ PROJÍT A ODEJÍT. NEREAGOVAT PANIKOU!!! ŽE JE SE MNOU NĚCO ŠPATNĚ, ŽE NECÍTÍM POHODU, VELMI RYCHLE TO ODEZNÍ!
 
KDO JE PLNĚ UKOTVENÝ A ODEVZDÁ SE TOMU VĚDOMĚ, ZAŽIJE VELMI RYCHLÉ, KVANTOVÉ POSUNY VĚDOMÍ A VELMI PŘÍJEMNOU ÚLEVU.
 
TI, CO V SOBĚ MAJÍ SPOUSTU STRACHŮ TO BUDOU MÍT MNOHEM TĚŽŠÍ. NA TY MOHOU MNOHEM JEDNODUŠEJI PŮSOBIT SÍLY, KTERÉ SI VZESTUP VĚDOMÍ NEPŘEJÍ, PROTOŽE SE STRACHEM A BOLESTÍ NEVĚDOMÝCH LIDÍ ŽIVÍ A ČEKAJÍ NA KAŽDOU PŘÍLEŽITOST ZAVÁHÁNÍ, ZMATKU A VAŠÍ PANIKY, ABY TOHO VYUŽILY PRO SVŮJ PROSPĚCH A NADÁLE VÁS POUŽÍVALY KE SVÝM ZÁMĚRŮM! TO JSOU TY PARAZITUJÍCÍ ENERGIE, KTERÉ UDRŽUJÍ DUALITU, PROTOŽE NEMAJÍ PŘÍMÉ SPOJENÍ S CENTRÁLNÍM SLUNCEM, S PRVOTNÍM STVOŘITELEM A VYVINULI FALEŠNOU, KLAMNOU CESTU, KTERÁ NEVEDE K JEDNOTĚ A VĚČNÉMU ŽIVOTU, ALE K ZÁHUBĚ SKRZE FALEŠNÝ KVĚT SMRTI, KTERÝ ZPŮSOBIL TEN RAJSKÝ PÁD. NIKOLIV KVĚT ŽIVOTA PODPORUJÍCÍ ŽIVOT VĚČNÝ V LÁSCE A RADOSTI.
 
NÁSLEDUJÍCÍ DOBA JE O PROPUŠTĚNÍ VŠEHO, CO DOPOSUD VĚTŠÍ POSUN PŘÍLIŠ BRZDILO. NASTUPUJÍ TI, CO NEBUDOU DONEKONEČNA ČEKAT NA OPOZDILCE A TY CO NECHÁPOU A CHÁPAT NECHTĚJÍ...
 
KAŽDÝ Z VÁS BUDE POSTAVEN PŘED ROZHODNUTÍ, KTEROU CESTOU DÁL PŮJDE. VŠICHNI SE SEJDEME NAKONEC V JEDINÉM BODĚ, ODKUD JSME SE VYZÁŘILI. NENÍ, ČEHO SE BÁT, VŠE JE DOBRÉ. VŠE JE VE VESMÍRNÉM POŘÁDKU A PROBÍHÁ NEJŠETRNĚJI, JAK JE TO MOŽNÉ.
 
PODPORUJEME CESTU SKRZE KŘIŠŤÁLOVOU SPIRÁLU PRVOTNÍHO KRISTA, KTERÁ JE POD PŘÍMOU OCHRANOU PRVOTNÍHO STVOŘITELE VŠEHO A VŠECH.
 
 
VAŠI PRŮVODCI VZESTUPNÝMI PROUDY SVĚTLA A LÁSKY
 
 
DOPORUČENÍ:  
 
MŮŽETE VYUŽÍT OCHRANU TROJPLAMENE - BOŽSKÉ JISKRY -  
VŮLE-SÍLA-LÁSKA,
TO JE TA TROJJEDINOST, KTERÁ BYLA DUÁLNÍM NASTAVENÍM POKŘIVENÁ, ZNEMOŽNĚNÁ.
HMOTA OŽIVENÁ DUŠÍ A DUCHEM VYZÁŘENÝM A PROPOJENÝM S PRVOTNÍM STVOŘITELEM.
 
MŮŽETE TAKÉ VYUŽÍT PŘÍMOU CESTU ODEVZDÁNÍ SE BOŽSKÉ JISKŘE, CESTU PŘÍMÉ MILOSTI .

NEBO VYUŽÍT TAKÉ OBAL Z RŮŽOVÉHO SVĚTLA BEZPODMÍNEČNÉ LÁSKY, CO NÍZKOVIBRAČNÍ ENTITY NEJSOU SCHOPNY VIDĚT.
 

 

 

Nemáme potřebu uplatňovat autorská práva a jakkoliv podmiňovat šíření našich příspěvků. Je nesmyslné jakkoliv omezovat JEDNOTU, která je zároveň absolutní SVOBODOU.

Tlumočíme informace z kolektivního vědomí Kristovské setby, které má každý v sobě. Stačí se jen naladit a připojit. 

 

Informace odjinud