Konference Autopatie 2015 Sdílejme své zkušenosti. Poslechněme si nové poznatky o autopatické léčbě

31.01.2015 00:00

Konference Autopatie 2015

Sdílejme své zkušenosti. Poslechněme si nové poznatky o autopatické léčbě

 

Autopatie získává  stále více příznivců a kvalitativně se rozvíjí. Jak narůstá kolektivní zkušenost, získáváme další nové informace a z nich odvozujeme i určité zákonitosti, aplikovatelné v naší současné praxi. Ty nám pomáhají vyhnout se chybám a být ještě úspěšnější než dosud. Roste naše poznání o technikách, jak autopatický preparát zhotovovat, aplikovat a dávkovat. Každý případ je však poněkud jiný a naše zkušenosti jsou individuální, ať už vznikly při samoléčbě nebo při poradenství v rodině, mezi přáteli či v profesionální praxi. Sdílejme tyto osobní zkušenosti tak, aby se mohli poučit a využít je všichni, kdo používají autopatii, především všichni účastníci konference. Přispějeme tak k dalšímu vývoji nového oboru – a tím k odstranění nebo zmírnění utrpení lidí. Předchozí konference (bylo jich zatím šest) proběhly velmi úspěšně a tento úkol splnily.

 

Témata referátů budou podobná jako v dřívějších ročnících: Popisy konkrétních léčených případů, informace o jejich vstupním stavu, o volbě techniky zhotovení AP, o volbě potence a dávkování, o vývoji případu. O tom, jaké techniky přípravy AP byly použity, včetně těch nejnovějších. O různých přístupech a strategiích v určitých konkrétních podmínkách, o tom, jak byly překonávány překážky v léčbě. Mohou to být nejen úspěchy, i když ty nás zajímají nejvíce, protože nám ukazují jak na to, a také nás povzbuzují k další práci, ale i problémy na autopatické cestě ke zdraví při řešení obtížných a složitých případů. I z těch se můžeme mnohé naučit a diskutovat o nich. Těmi nejpřínosnějšími jsou obvykle případy léčení sebe sama, kde se dovídáme přímo o prožitku léčené osoby. Na minulých konferencích byly mnohokrát referovány i tak úspěšné případy léčení a vyléčení nevyléčitelných potíží, jaké snad nemají obdoby. A není nereálné těšit se na to, že také tentokrát uslyšíme další podobné. Dokonce i takové, které zasahují do oblasti osobní spirituality.

 

V referátu stačí přednést své záznamy o vývoji případu. Není nutný žádný řečnický či spisovatelský výkon. Jen holá fakta. Ti, kteří by rádi referovali o léčbě sebe sama, mohou ovšem pojednat svůj referát jako by šlo o případ jiné osoby, pokud to uznají za vhodné. Téma příspěvku s krátkým popisem obsahu a s odhadem jeho délky je nutné zaslat pořadateli co možná nejdříve. Délka referátu může být od pěti až do šedesáti minut.  Samozřejmě, pokud nechcete vystoupit se svými zkušenostmi, můžete se  zapojit do společné diskuze k referátům ostatních účastníků anebo „jen“ poslouchat a nechat se inspirovat pro vlastní práci.

 

Mám pro vás připravené informace o postupech v autopatii, které přinášejí nejvýraznější výsledky. Budu s vámi přemýšlet o tom, kam směřuje autopatie a co můžeme udělat pro její další rozvoj. Zároveň uvedu i přehled technik přípravy a postupů při používání přípravku z prány, což budu dokumentovat na případech. Zmíním se o filosofii toho, co děláme – autopatie je víc než léčba.

 

Věřím, že tato konference proběhne ve stejně pěkné až radostné pracovní a přátelské atmosféře,  jako ty minulé, a těším se na setkání s vámi a na vaše zkušenosti a názory.

 

Mgr. Jiří Čehovský

 

Organizační informace:

 

Termín: sobota 31. 1. 2015 od 9 do 18 h (přestávka na oběd 13 – 14 h), prezence účastníků od 8 hodin

 

Místo konání: kongresový sál,  Hotel Pyramida, Bělohorská 24, Praha 6. Mapka zde.

Dopravní spojení: zastávka Malovanka – tram 22, 25. Přesné spojení můžete vyhledat zde.

 

Cena: 800 Kč (Pro účastníky, kteří si přihlásí a přednesou referát, je účast zdarma)

 

V ceně konference je zahrnut oběd, který se bude podávat v restauraci hotelu v 1. patře. Dále jsou v ceně  také  2 teplé nápoje, voda a dopolední sandwich, které budou k dispozici v předsálí. Pokud budete požadovat vegetariánský oběd, prosíme, uveďte to v přihlášce do poznámky.

 

Každý účastník konference od nás dostane jako vždy malý dárek. Pro účastníky konference budou k dispozici autopatické lahvičky s mimořádnou slevou 20 %, tzn. 550 Kč za kus a to při nákupu již od jednoho kusu.

 

Přihlášku na konferenci zašlete prostřednictvím tohoto formuláře nebo na e-mail dagmar.hegarova@alternativa.cz nebo se můžete přihlásit telefonicky na čísle 257 922 331. Obdržíte vyrozumění o vaší registraci a následně můžete provést platbu, a to buď bezhotovostním převodem na účet: 126893369/0800, variabilní symbol 3101,  nebo složenkou typu C na adresu Alternativa, Zbraslavské náměstí 461, 156 00 Praha 5. Prosíme, abyste neskládali na náš účet platbu v hotovosti (ať již na poště nebo v bance) – nemůžeme ji pak identifikovat, neboť se na našem výpisu z účtu neobjeví vaše jméno.

 

Platbu zašlete tak, abychom ji obdrželi nejpozději do 24. 1. 2015. Při  event. přihlášení se po 24.1.  provedete úhradu až na místě v hotovosti, cena je pak 1000 Kč a v ceně již nebude zahrnutý oběd a občerstvení. Účastníci ze SR mohou zaplatit na místě v hotovosti bez navýšení ceny vzhledem k vysokým mezinárodním bankovním poplatkům, musí však zaslat přihlášku také nejpozději do 24. 1. 2015

 

Pokud se rozhodnete přednést svůj referát, zašlete do 19. 12. 2014 stručný popis obsahu referátu s odhadem jeho délky v minutách na adresu: vanda.cehovska@alternativa.cz. Doporučený rozsah referátu je 5 až 60 minut. Vyrozumění o zařazení Vašeho referátu do programu Vám včas zašleme. Zvláště vítány jsou referáty v písemné podobě, zaslané předem (e-mailem).