Koloidní stříbro je ověřené přírodní antibiotikum

29.11.2012 20:44

 

Koloidní stříbro je ověřené přírodní antibiotikum

Dobrý den, vítáme Vás na www.biostribro.czNaleznete zde informace o využíváníkoloidního stříbra a dalších vyzkoušených a ověřených doplňků stravy od historie až po současnost. 

Nabízíme Vám možnost jednotlivé produkty ve vysoké kvalitě objednat a vyzkoušet. Zejména se jedná o koloidní stříbrokoloidní zlatokoloidní zineklaktobacily a další.   
 
V jednotlivých kategoriích na levé straně najdete články o koloidním stříbře, zlatě, zinku, laktobacilech  a ostatních produktech, které zde můžete rovnou objednat.
 

Koloidní stříbro...

Účinky koloidního stříbra.

Účinky Koloidního stříbra lidé objevili už před sedmdesáti lety, ukázalo se, že je to výbornýbojovník s bakteriemi. Stříbro bylo hlavní částí antibiotické léčby. V roce 1914 publikoval hlavní lékařský časopis Lancet fenomenální výsledky koloidního stříbra. 

 

Koloidní stříbro jako přírodní antibiotika

Nachlazení, chřipka, kašel a rýma se objevují často a v každé roční době. Většina lidí, která užívala koloidní stříbro, se velmi rychle zbavila těchto nepříjemných neduhů. A to díky tomu, že koloidní stříbro ničí nebezpečné viry a choroboplodné bakterie. Současně koloidní stříbro však neničí "dobré" aerobní bakterie, které jsou pro náš organismus velmi potřebné. Koloidní stříbro chrání imunitní systém a napomáhá jeho regeneraci. Koloidní stříbro zlepšuje trávení, neboť aktivuje trávící enzymy. Bakterie nejsou schopny vytvořit odolnost proti částicím koloidního stříbra, jako k tomu dochází u antibiotik.
 

Použití koloidního stříbra

Dr. Henry Crooks ukázal na koloidní stříbro jako na absolutně bezpečný prostředek, který je pro člověka netoxický, s vysokou schopností ničit bakterie. Později se ukázalo, že použití koloidního stříbra je účinné také proti plísním, parazitům, protozoům a virům. Koloidní stříbro je velmi účinné, mírné a netoxické. Mikroskopické částice koloidního stříbra se nehromadí v organismu, protože v průběhu několika dnů dojde k jejich vyloučení. Pokud antibiotikum eliminuje asi 6-7 škodlivých bakterií, koloidní stříbro ničí více než 650 choroboplodných bakterií, virů, mykóz a plísní
.
Koloidní stříbro a nemoci
Není známa žádná nemoc, která by byla způsobena organizmem, jenž může žít v přítomnosti i nepatrného množství stříbra. Podle laboratorních testů dochází k destrukci bakterií, virů a plísní během několika minut od kontaktu se stříbrem. Prakticky není znám mikrob, který by nebyl koloidním stříbrem zničen do 6 minut nebo méně.
 
Zdroj :