Jak zhypnotizovat Marii – Richard Bach, kapitola 22 – strana 116 – 117 Argo 2010.

10.05.2015 11:42

Jak zhypnotizovat Marii – Richard Bach, kapitola 22 – strana 116 – 117 Argo 2010.

 

Uf, to byla noc. Jsem ztuhlý jako mumie!

Ve světle vycházejícího slunce, dřív než se mohl smířit s tím, co mu nasazovalo okovy: Ne! NEBUDU to po sobě opakovat! Odmítám tvou hloupou sugesci ztuhlosti, nebudu si sugerovat, že je mi mizerně, že jsem nešťastný nebo že mě něco omezuje. Nejsem ztuhlý jako mumie, právě naopak.

Jsem dokonalý projev dokonalého života, tady a teď. Dnes ráno jsem pružný jako proutek. Necítím žádnou bolest, žádnou nepohodu. Jsem zdravý jako rybička, plný energie, čilý, bystrý odpočatý a připravený vzlétnout!

Na jedné úrovni věděl, že se snaží přelstít sám sebe a zhypnotizovat se, na druhou stranu byl zvědavý, jestli to zabere.

K jeho úžasu to zabralo.

 

A protože jsou všechno tak či onak jen sugesce, proč raději nepřijímat ty povzbudivé místo těch skličujících? Je na tom něco špatného?

 

Budu se na to dívat takhle: vyměňuji si myšlenkové obvody. Každou zápornou energii, kterou najdu, vyměním za kladnou a uvidím, co se stane. Bůh ví, že mínusů jsem si za života užil dost, teď jsou na řadě plusy.

Je zvláštní, že něco tak všedního jako.. zarazil se. Zvláštní?  Vždy´t je to přirozené, normální, je to takové, jaké to má být!

Zasmál se sám sobě. Hlavně se tím nenech moc unést…A just že nechám! Už teď jsem unešený. Ta výměna obvodů funguje! Odteď si pouštím do těla jen kladné afirmace!

Vyhrazuji si právo odmítnout negativní sugesce, ať přijdou od kohokoli.