Geoinženýrství v Peru má na svědomí úmrtí 200 tisíc lam

24.07.2015 23:33

Geoinženýrství v Peru má na svědomí úmrtí 200 tisíc lam

Napsal Svět kolem nás dne 

. Kategorie Zahraniční Počet zobrazení:: 1817

Ve střední Evropě nás klimateroristé právě terorizují extrémně vysokými teplotami. Klimatické zbraně zahřívají zemskou kůru, čili jsme "pečeni" odspoda, i "grilováni" odshora pečlivě organizovaným prouděním uměle zahřívaného ionizovaného vzduchu. Díky jim aspoň za to, že většinou na noc vypínají radiaci zahřívající zemi, takže se přes noc může alespoň trochu ochladit. K tomu nás straší "intenzívními bouřkami", což je ovšem více propaganda k buzení strachu než realita, protože takový skutečně velký příval dokážou vyrobit na pouze velmi malém území.

 

Stačí však, aby to média dostatečně hystericky rozmazala, a už se vytváří veřejné vědomí, že jsme všude nesmírně ohroženi nevyzpytatelným počasím, i když ve skutečnosti to jenom někde zatopilo někde pár sklepů... Udržovat lidi ve strachu, to je to, oč běží...

V jiných oblastech světa zase právě klimateroristé používají jinou zbraň, zvanou "ledová bouře" a umělý sníh, kterou zabíjejí statisíce zvířat vysoce odolných proti chladu, jako jsou třeba alpaky v Peru... Článek o tom napsal Dane Wigington, (který stále ještě kulantně, nevím proč, označuje ty neskutečné hajzly klimateroristy jako "klimatické inženýry" a jejich činnost jako "geoinženýrství").e střední Evropě nás klimateroristé právě terorizují extrémně vysokými teplotami. Klimatické zbraně zahřívají zemskou kůru, čili jsme "pečeni" odspoda, i "grilováni" odshora pečlivě organizovaným prouděním uměle zahřívaného ionizovaného vzduchu. Díky jim aspoň za to, že většinou na noc vypínají radiaci zahřívající zemi, takže se přes noc může alespoň trochu ochladit. K tomu nás straší "intenzívními bouřkami", což je ovšem více propaganda k buzení strachu než realita, protože takový skutečně velký příval dokážou vyrobit na pouze velmi malém území. Stačí však, aby to média dostatečně hystericky rozmazala, a už se vytváří veřejné vědomí, že jsme všude nesmírně ohroženi nevyzpytatelným počasím, i když ve skutečnosti to jenom někde zatopilo někde pár sklepů... Udržovat lidi ve strachu, to je to, oč běží... V jiných oblastech světa zase právě klimateroristé používají jinou zbraň, zvanou "ledová bouře" a umělý sníh, kterou zabíjejí statisíce zvířat vysoce odolných proti chladu, jako jsou třeba alpaky v Peru... Článek o tom napsal Dane Wigington, (který stále ještě kulantně, nevím proč, označuje ty neskutečné hajzly klimateroristy jako "klimatické inženýry" a jejich činnost jako "geoinženýrství").

Klimatičtí inženýři mají nekonečnou paletu scénářů umělého počasí k vytváření chaosu, destrukce a smrti.

Kompletně uměle vytvořená dlouhodobá období sucha jsou jednou z forem klimatického útoku, který v současné době zasahuje Kalifornii, Brazílii, oblast Karibiku, Filipíny, Austrálii, Afriku, Rusko i další oblasti po celém světě. Zbraněmi klimatických inženýrů jsou i potopy a záplavy.

Další formou meteorologické zbraně, která je méně známa a chápána (i těmi, kteří jsou si vědomi probíhajícího geoinženýrství), jsou ledové bouře vytvořené chemicky nukleovaným ledem a sněhem.

I když mnozí se domnívají, že výroba sněhu je nemožná, ve skutečnosti je to přední nástroj klimatických inženýrů. Číňané otevřeně informovali o svých uměle vytvořených sněhových bouřích, které udělaly v Pekingu škody za miliardu dolarů . 4. října 2013 extrémní „zimní bouře“ zabila téměř 100 000 kusů dobytka v Jižní Dakotě.

Tato událost byla skutečně šokující, vzhledem k tomu, že v tu dobu měla jižní Dakota velmi vysoké teploty. K té události jsem si vyfotografoval několik teplotních map a napsal článek. Dobytek velmi dobře snáší chlad . Jak ho tedy mohli zmrazit až k smrti při teplotách, které byly onoho 5. října 2013? A když tyto teploty byly vysoko nad bodem mrazu, jak to, že vůbec sněžilo? V severnějším Chicagu pršelo a bylo 30°C, takže co vlastně zabilo dobytek v Jižní Dakotě?

Z článku:

"Chemicky nukleovaný sníh obsahuje velké množství vody a je velice těžký. Dobytek byl velice zatížen vahou čtyř stop tohoto lepkavého a těžkého "betonového sněhu". Navíc zde byla endotermická reakce chemické směsi amonia a baria, speciálně vytvořené pro dočasné extrémní zchlazení navzdory teplému okolnímu vzduchu. Tato směs dokáže snížit teplotu až o 37°C. Tento efekt není trvalý, ale jak je vidět, bylo to více než dost, aby to zabilo krávy uvězněné v tomto betonovém sněhu. Pravděpodobně hrála roli i přilnavost tohoto sněhu, který zakryl nozdry dobytka a způsobil udušení."

Sprejování chemických a biologických látek nukleujících led umožňuje klimatickým inženýrům radikálně (i když dočasně) ochladit rozsáhlé oblasti. To jsme viděli například v zimě 2014-2015 na východě USA a v Bostonu. Vytvořilo to zmatek v distribuci paliv a ve veřejném mínění ohledně současného stavu klimatu.

Jižní Dakota není jediné místo, kde dochází k umělým zimním útokům. V r. 2011 bylo zabito a zraněno neobvyklým ochlazením 200 000 alpak v Peru. V roce 2013 stejný osud postihl 250 000 alpak. A letos, v r. 2015, právě v Peru probíhá stejný scénář, kdy neobvyklým podmínkám (nejvíce napadlého sněhu v historii) podlehlo již 200 000 alpak . Alpaky jsou vybaveny na extrémní chlad, tak proč nyní masívně umírají ve světě, který zažívá rekordně vysoké teploty?

Červen 2015 byl nejteplejší červen, jaký kdy byl zaznamenán, a květen 2015 byl rovněž rekordně teplý měsíc. Začátek roku 2015 je nejteplejší dosud zaznamenaný, a překonává i začátek roku 2014, což byl nejteplejší zaznamenaný rok v historii.

Kdo by se mohl domnívat, že takové množství bezprecedentních úhynů zvířat je vysvětlitelné přirozenými jevy, když víme, že klima na celé planetě je zcela manipulováno? Když víme, že umělé sněhové bouře jsou skutečností, a dokonce o nich informují organizace jako FOX News? Když víme, že existují patenty na výrobu umělých sněhových bouří, které vytvářejí zcela nepřirozené složení „sněhu“? Chemicky vytvořený sníh je lepkavý, typicky těžký, a nezvykle chladný na dotek, z důvodu endotermické reakce z chemického nukleačního procesu. Klimatičtí inženýři se pletou do všeho, nic nenechají na pokoji. Přirozené počasí neexistuje, vše je pouze výsledek vysoce toxického šílenství klimatického inženýrství, které se naprosto vymklo kontrole. Buďte aktivní, informujte se, pomozte bít na poplach při geoinženýrských útocích.

 

Zdroj: [1][2]