Ceremonie s posvátnou geometrií vedena Totecem Xiuh

12/08/2014 19:00

Ceremonie s posvátnou geometrií vedena Totecem Xiuh

úterý 12.8. v 19:00–21:00

 

PRO VŠECHNY, JEJÍŽ DUŠE VOLÁ PO ROZPOMENUTÍ A SPOJENÍ S TOLTÉCKÝMI TRADICEMI, VSTUPTE S NÁMI NA 2 H DO KRUHU POSVÁTNÉ GEOMETRIE NA VYŠEHRADĚ.

OBĚTNÍ DARY: KVĚTINY, OVOCE, SUCHÉ PLODY, SEMÍNKA

BUDEME VDĚČNÍ ZA VĚDOMÉ DAROVÁNÍ PRO TOTECA XIUH.

TOTEC XIUH je nadšenec duchovních setkání a rozšiřování lidského vědomí. Právem je nazýván propagátorem a ochráncem zvědomňování starověké mexické kultury, a to vždy zakládané na činech. Xiuh Totec byl uznán několika předními lídry ancestrálních tradic Mexika jako sjednotitel dávající hluboké základy a hodnotu jeho práci různorodosti, sjednocování a jejího zachování. Jeho jméno - Totec Xiuh – znamená Oheň Ochránce označující duchovní i kulturní konotaci obhájce a strážce tradice Bojovníků Mexihca.
Jméno, které bylo zaseto " odevzdáno " kruhem představitelů duchovních tradic a tance nejen Mexika, ale i světových. Silný iniciační obřad vedl vůdce Starobylé tradice Tezcatlipoca ; Maestro Ehecateotl a dále Marisela Ugalde mexická zakladatelka bojového umění Xilam, Capitan Xaury taneční tradice Danza Conchera , stařešina Don Martin vůdce venkovanů ancestrální země Malacaxtepec Momoxco, které se teď říká Milpa Alta . Zrovna tak různí vůdci ancestrálních mexických i zahraničních tradic .

Jeho otec pochází z Yucatánu, jakož i jeho prarodiče a praprarodiče , s poctivou máyskou krví. Jeho matka ze San Luis Potosí, s krví země předků, s krví Chichimeca . Ve svých 34 letech se specializuje na filozofii Nahuatl ve všech jejích rozměrech , od kosmického kalendáře, horoskopu a orákula, čtení rukopisů až po rituály a obřady. Je milovníkem studia jazyku nahuatl, mayského a anglického jazyka . Je odborníkem v tanci Danza Guerrera Mexihca jako léčebného prostředku a jako nástroj pro vstup do vyšších úrovní vědomí. Byl vyškolen v psychoanalýze a humanistické psychologii , stejně jako v muzikoterapii a ve vědách, kt eré praktikuje s ancestrálním základem Mexihců (označení pro ostatní ancestrální kořeny v Mexiku) a Máyů.

☼ Praktikuje harmonický neboli aliktovní zpěv.
☼ Zakladatel skupiny Calpulli – Bojovníci Matky Země
(Taneční skupina bojového tance Danza Mexihca).
☼Tvůrce aktivních meditací pro Ženské hnutí Měsíční Plejádská žena, Oko boha Slunce Venuše, Já jsem Ty, Ty jsi Já.
☼ Iniciátor mnoha aktivních masových meditací.
☼ Tvůrce a zakladatel Dancing Water- hnutí pro vědomí „Elementu vody“.
☼ Iniciátor "Vědomí Quetzalcoatl"
☼ Tvůrce a iniciátor projektu "Mexiko Indigo"

Domnívá se, že být Mexičanem je velkým pokladem, který mu Vesmír v rámci Božího plánu připravil a tak se cítí zavázán sdílet kosmické dědictví mexicko-mayských předků a jejich moudrosti ve všech rozměrech. VEŠKEROU SVOU VÍRU VLOŽIL DO JEDINÉ MISE, JEDINÉ SÍLY, JEDINÉ VIZE….PROBUDIT VŠECHNY, KTEŘÍ SE ROZHODNOU ŽÍT VE SVÉM SRDCI. Jeho mocné rčení: ZA VŠECHNY NAŠE VZTAHY!

 

https://www.facebook.com/events/1445038242442924/?ref=23