11pravidel Nového Vědomí

02.10.2013 13:27

autor MilanVojtíšek

11pravidel Nového Vědomí

 

 

 

 

1) Svět skýtá neomezenou Hojnost. Vše, co jste kdy chtěli nebo jen otom snili, tam na Vás čeká. Miliardy lidí a téměř neomezené pozemské Zdrojeznamenají, že všechny sny vašeho Srdce i Mysli jsou založeny na skutečnosti amohou být splněny.

2) Máme požehnání, abychom byli šťastní. Štěstí je nejvyhledávanější, alezároveň nejobávanější věc, kterou kdy lidstvo znalo. Vyberte si Štěstí aŠtěstí si vybere Vás.

3) Naše Životy jsou naše zodpovědnost. Každý aspekt našeho Života, toho jakvypadá v této chvíli, je přímým důsledkem každého rozhodnutí, které jsme doteď učinili. Budeme-li přesvědčeni, že každé rozhodnutí, které učiníme,bude vést k lepší budoucnosti a pracovat pro ni, pak to tak bude.

4) Řiďte se radami opatrně. Nemůžete doufat, že povedete šťastnější život než ti, jejichž radami se budete řídit.Naučte se od ostatních to, co potřebujete, ale zároveň od nich ve správnýčas odejděte.

5) Přijměte svou Lidskost. Nemyslete si, že pracovat s vyšší energiíznamená, že byste měli být odolní proti lidským emocím. Prožijte všechnyemoce a ujistěte se, že si ponecháte jen to, co Vám pomáhá – vše ostatnípropusťte.

6) Prozkoumejte svoji Osobnost. Vaše Cesta je zcela unikátní, nesrovnávejte svůj Život s ostatními. Nikdo Vás neudrží stranouod Vašeho Života, pokud mu k tomu nedáte Sílu. Jedním z největších darů,který můžete dát sami sobě, je Svoboda žít svým vlastním tempem.

7) Sledujte své myšlenky. Existuje tenká hranice mezistrachem a opatrností, ptejte se sami sebe „proč“ jste vedeni k určitémurozhodnutí. Rozhodnutí na základě strachu vede k jeho naplnění v realitě.Když si uvědomíte, že pozitivní myšlení vede k pozitivní realitě, strach ukáže svoji skutečnou, nesmyslnoutvář.

8) Podobné přitahuje podobné. Energie vašich myšlenek má přímý vliv naRealitu kolem vás. Dokonce, i když nemáte představu, co chcete v životě,přesně víte, jak chcete, abyste se v něm cítili. Vypusťte tuto energii dosvěta, řekněte Vesmíru, co jste si vybrali pro svůj Život, aby se to mohlo naplnit.

9) Neexistuje jiný okamžik než tento. Jako člověk se musíte něco naučit, pokud budetečekat, dokud nebudete „perfektně připraveni“ začít pomáhat, můžete se stát,že nikdy nezačnete. Bez ohledu na to, kde se nacházíte v této chvíli,existuje na Světě někdo jiný, kdo chce být tam, kde jste Vy - začnětesdílet to, co se naučíte, jak se učíte a můžete růst společně.

10) Láska je Zdroj. Veškerá energie začíná a končí v Srdci, začněteposílat Lásku Světu a on ji bude hojně opětovat. Když se budete opravdudržet svého místa v Universu, budete rychle a jednoduše vedeni ve svéjedinečné Roli. Mějte svá Srdce otevřená Vesmíru a Vesmír bude mít dveře otevřené pro Vás.

11) Hojnost začíná ve Vás. Nikdo jiný než Vy vámnemůže dát svolení k úspěchu. Pokud víte, že chcete dělat velké věci, jstejich schopni. Svět se vyvíjí z věku kontroly do věkumožností, udělejte tento posun v sobě právě teď.

 


 

 

Zdroj: Žít, odpouštět a milov